Zapraszamy Państwa na wypoczynek do Międzyzdrojów.
Willa BUK znajduje się w spokojnej części Międzyzdrojów przy samym Wolińskim Parku Narodowym.
Do morza jest około 10 minut spacerem.
Nasza oferta na pewno spowoduje że wrócicie po urlopie wypoczęci i pełni sił oraz pięknych wspomnień z wakacji.

           

Oferujemy dwa apartamenty, pokoje gościnne oraz domek letiskowy
zlokalizowany w innej części miasta.

           


ZAPRASZAMY DO NASZEJ PIZZERII "PIZZA 7 AVENUE"

MIĘDZYZDROJE

Miasto jest położone między szeroką plażą z wybrzeżem klifowym oraz lasami Wolińskiego Parku Narodowego. Czyste wody Zatoki Pomorskiej, odpowiedni leczniczy mikroklimat, dzika przyroda i piękny krajobraz są atrakcją dla tysięcy ludzi przybywających każdego roku.

Piękna architektura przy promenadzie, 300-metrowe molo i port podtrzymujący tradycję rybaków (w XIII wieku była to osada rybacka) są niezaprzeczalną atrakcją dla turystów.


Innymi atrakcjami są: Woliński Park Narodowy, rezerwat żubrów, muzeum przyrodnicze, wybrzeże klifowe, wzgórze Zielonka oraz perła parku - jezioro Turkusowe.

W porównaniu do innych miast regionu, Międzyzdroje miały to szczęście, że wyszły z II wojny prawie niezniszczone. Zachowano tu wspaniałą, uzdrowiskową architekturę (przeważnie z początku XX wieku). W XVIII wieku modnym stało się spędzanie urlopów nad morzem. To wtedy pierwsi letnicy zawitali do Międzyzdrojów. Uboga wioska niebawem zmieniła się w bogaty i modny letni kurort. W 1838 wybudowano kąpielisko na plaży. Pod koniec XIX wieku organizowano kąpiele błotne, wybudowane zostały hotele i pensjonaty, oczyszczono wybrzeże i skonstruowano drewniane molo.


Międzyzdroje są idealnym miejscem do wypoczynku, jeśli oprócz plażowania, szukasz dużej dawki rozrywek, lubisz być w centrum wydarzeń - tam gdzie jest gwar i dużo ludzi. Z drugiej strony jednak niesamowita sceneria przyrodnicza dookoła Międzyzdrojów sprawia, że wystarczy odejść parę kroków od centrum , żeby znaleźć się w miejscach cichych i niemal dziewiczych, takich jak nadmorski klif leżący na wschód od mola, albo prastara bukowa puszcza, porastająca wzgórza dookoła miasta.

Wszelkie prawa zastrzeżone © webmaster : sbb